Wszystko

czego potrzebujesz

Neffos X1 to solidny smartfon bez słabych stron. Zaprojektowany tak, by najpełniej zaspokoić wszystkie potrzeby Twojego mobilnego świata.
Neffos X1 to portal do Twojej kreatywności, świata zakupów i rozrywki.

Piękny, a jednocześnie użyteczny. Zaprojektowany z dbałością o szczegóły, przemyślany i pobudzający do działania. To doznanie dla umysłu, dostępne tuż pod Twoimi palcami.

Stylowo chłodny

w designie i w dotyku

Minimalistyczna obudowa Neffos X1 wykonana została z przyjemnie chłodnego w dotyku alumunium.
Smartfon doskonale leży w dłoni, sprawiając wrażenie urządzenia odlanego z jednego kawałka metalu.

Perfekcyjnie smukły

i doskonale wyważony

Jedynie 2,75 mm grubości potęguje wrażenie smukłości. W produkcji użyto technologii tłoczenia metalu, a proces diamentowego cięcia stopu jednego kawałka aluminium na obrabiarkach CNC tworzy wrażenie jednoczesnej delikatności i sztywności.
Połączenie zaawansowanych techologii obróbki metali sprawia, że telefon jest idealnie wyważony we wszystkich kluczowych punktach.

Emanujący kolorem

i uderzającym kontrastem

Uderzająco obszerny, 5’’ ekran HD IPS, zajmujący aż 76% obszaru całego frontu obudowy potęguje minimalistyczne podejście do designu. Powstaje wrażenie, że przód smartfona składa się właściwie wyłącznie z ekranu. Po jego włączeniu okazuje się, że zminimalizowano odblaski tylko do 5%, co sprawia że kolory są wyjątkowo żywe, a kontrast bardzo wysoki.
Ekran pozostaje wyraźny w każdych warukach - powłoka, którą pokryto szkło wyświetlaczaskutecznie zabezpiecza przed odciskami palców.

Wyczulony na każdy

najdrobniejszy szczegół

Zadbano, by układ aparatu, lampy i czujnika odcisku palca był idealnie symetryczny.
Tył obudowy doskonale układa się w dloni, a dostęp do kluczowych funkcji jest naturalny i nie powodujący energomicznego dyskomfortu w czasie użytkowania. Obsługa jest intuicyjna i zauważalnie wygodniejsza.
Dbałość o szczegóły sprawiła, że Neffos X1 posiada także fizyczny przycisk wyciszenia, rzadko spotykany w innych urządzeniach z systemem Android.

...nawet po zmroku

Zdjęcia przy dobrym oświetleniu nie są wyzwaniem dla dzisiejszej technologii. Dopiero zdjecia nocne pokazują jej kolosalny rozwój. Neffos X1 ma tryb zdjęć nocnych, który potęguje wrażenie technologicznego zaawansowania - obraz jest wyraźny, niczym w noktowizorze. Dba o to jasny obiektyw f2.0, złożony z 6 elementów i migawka o czasie reakcji jedynie 0,2 s.
Jasny obiektyw f2.0
Tryb zdjęć nocnych

Bezpieczny

za dotknięciem palca

Czujnik odcisku palca dba nie tylko o bezpieczeństwo. Ten element jest najbardziej “smart”: służy także do obierania połączeń, “uczy się” i kalibruje automatycznie, a jego naturalne połóżenie ułatwia robienie “selfie” w każdych warunkach.
Im częściej używasz czujnika, tym staje się on bardziej wyczulony i szybszy.
360° obszar rozpoznawania, czas odblokowania tylko 0,2 sekundy i szybkie blokowanie wybranych aplikacji bezpiecznym odciskiem palca, to tylko niektóre cechy poprawiające bezpieczeństwo urządzenia.

Zrównoważona moc

i wydajność bez kompromisów

Wreszcie smartfon, który za Tobą nadąża! O całą resztę dba wydajny, 8-rdzeniowy procesor o ponad 50% niższym poborze mocy przy zachowanej tej samej, wysokiej częstotliwości pracy. Do tego aż 2 GB pamięci RAM i 16GB pamięci wewnętrznej.
Neffos X1 tworzy doskonały balans między wydajnością, a wytrzymałością.
Za obsługę grafiki odpowiedzialny jest dwurdzeniowy procesor graficzny.
Intelignetny system rozpoznawania sytuacji, kidy urządzenie znajduje się w kieszeni automatycznie wyłącza ekran, oszczędzając baterię.

Gwarancja door-to-door

prosto i wygodnie

Gwarancja door-to-door czyli obsługa serwisowa bez konieczności wychodzenia z domu.
Jeżeli z urzędzeniem wystąpią problemy, po zgłoszeniu zostaje odbrane przez kuriera i na koszt Neffos zostaje przekazane do serwisu. Po zakończonej usłudze serwisowej urządzenie także na koszt Neffos odsyłane jest do Ciebie.
Prosto i wygodnie. Gwarancja oczywiście 24 miesiące. Więcej infomacji: http://www.neffos.pl/support/warranty-terms