TP-Link Neffos. Bo żyje się tylko dwa razy.

Jun01, 2016

Smartfony już dawno przestały być gadżetami dla wybranych. Dzisiaj używamy ich wszyscy. Młodzi, starzy. Dziewczyny, chłopaki. Blondyni i bruneci. Dzięki nim możemy pokazać światu jacy naprawdę jesteśmy. Smartfony TP-Link Neffos stworzyliśmy po to, byś mógł odkryć wszystkie swoje twarze. Bo żyjesz tylko dwa razy!

Każdy Neffos wspiera dwie karty SIM. Osobny numer dla rodziny i dla przyjaciół? Nie ma sprawy. Chcesz na maksa wykorzystać promocje operatorów i żonglować kartami z pakietami danych, jednocześnie utrzymując kontakt ze znajomymi? Proszę bardzo. Jedziesz na wakacje za granicę i chcesz skorzystać z lokalnej sieci? Możliwości są nieograniczone.

Nie bez powodu Neffosy mają na pokładzie Androida. To jedyny system, gdzie możesz dostosować wszystko pod siebie: od dźwięku dzwonka, przez wygląd ikon, a na foncie kończąc. W Neffosie możesz nawet pójść krok dalej, dzięki specjalnemu przyciskowi, który w mgnieniu oka podmieni poszczególne elementy interfejsu. Klik, jest jasno i przyjaźnie. Kilk, jest ciemno i mrocznie. To smartfon dostosowuje się do Ciebie, nie Ty do niego.

Wszystko to sprawia, że Neffos jest niczym superbohater zmieniający twarze zależnie od sytuacji. Któż tego bardziej nie rozumie, niż Maciek Dąbrowski, którego pewnie kojarzysz z jego kanału YouTube „Z Dupy”. Wielki fan komiksów, Człowiek Warga pokazuje światu tylko jedną ze swoich twarzy. Wspólnie chcemy Was nakłonić do odkrycia i tej drugiej.

Tworząc Neffosa nie zapomnieliśmy o wydajnych podzespołach. Modele C5 i C5L działają w oparciu o czterordzeniowe procesory, mają 8-megapikselowe kamery oraz obsługują łączność LTE. Pierwszy z nich wyposażono w 2 GB pamięci RAM, szerokokątny aparat selfie o rozdzielczości 5 megapikseli, oraz wyświetlacz o przekątnej 5” i rozdzielczości HD. C5L ze względu na mniejszy ekran zapewnia płynną pracę przy 1 GB pamięci RAM, oferując jednocześnie kompaktową obudowę i długi czas pracy na baterii.

Prawdziwą bestią jest C5 Max, ze swoim ośmiordzeniowym procesorem, wyświetlaczem Full HD i 13-megapikselowym aparatem. Komplet ten zapewni Ci wystarczająco mocy, byś przez cały dzień mógł cieszyć się płynnym działaniem każdej z Twoich ulubionych gier czy aplikacji.

Jeśli chcesz być na bieżąco z atrakcjami, które dla Was przygotowaliśmy z okazji premiery Neffosów, to zapraszamy na naszego Facebooka, Twittera, Instagrama i Snapchata: neffospolska.

< Go Back