Nowa seria smartfonów TP-Link Neffos C5

Jan07, 2016

TP-Link ogłosił nową linię smartfonów i ogłosił ich specyfikację techniczną. Neffos C5 to pionierska seria smartfonów nowej generacji TP-Link.

Wszystkie trzy smartfony są szybkie, posiadają pojemną pamięć wewnętrzną, zaawansowaną kamerę i wydajny program zarządzania działającymi aplikacjami, dzięki czemu każde z urządzeń zapewnia wygodę użytkowania.

Neffos C5 jest wyposażony w czterordzeniowy, 64-bitowy procesor, 16 GB pamięci wewnętrznej i 2 GB pamięci RAM. Posiada on również wysokiej jakości aparat z inteligentnym trybem autofokusa i 30 artystycznych filtrów.

5,5-calowy wyświetlacz FHD IPS telefonu Neffos C5 Max zapewnia krystalicznie czystą jakość obrazu, widocznego pod każdym kątem w pełnych kolorach. Neffos C5 Max posiada również aparat tylny 13MP i przedni 5MP. Szeroka przesłona F2.0 pozwala na robienie pięknych zdjęć, niezależnie od warunków oświetlenia.

C5L posiada 1 GB pamięci RAM, oraz 8 GB pamięci wewnętrznej i obsługuje karty SD do 32GB. Posiada również aparat tylny 8MP i przedni 2MP.

Seria smartfonów Neffos stawia na prostotę i stylowy, przemysłowy design co pozwala to na podkreślenie oryginalnych kolorów i faktury zastosowanych materiałów. Specjalnie wyprofilowane boki urządzenia zapewniają pewność chwytu podczas korzystania z telefonu.

“Neffos to dla nas nowe wyzwanie, marka, która pozwoli na nowy styl życia jej użytkowniko. Sukces na światowym rynku smartfonów pozwoli nam na analizę oczekiwań klientów i usprawnienie wszystkich naszych produktów.” powiedział Justin Tu, Wiceprezydent TP-Link. “Filozofia ‘Prosto i z głową’ odzwierciedlona jest we wszystkich naszych produktach i pozwoli uprościć życie ich użytkowników. TP-Link ma na celu stworzenie i rozwój nowego stylu życia.”

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.neffos.com

Profil firmy

Firma TP-Link to jeden z największych dostawców produktów sieciowych dla sektorów SOHO i SMB.

Firma zawsze dążyła do zapewnienia wygodnego dostępu do sieci lokalnej oraz Internetu, oferując użytkownikom usługi wysokiej jakości, umożliwiające pracę i rozrywkę bez zakłóceń. W 2014 roku przychody ze sprzedaży produktów sieciowych wynosiły 2 miliardy dolarów.

Neffos

Neffos to marka smartfonów firmy TP-Link. Skupiając się na prostocie i elegancji rozwiązań, Neffos ma na celu promowanie nowoczesnego, inteligentnego stylu życia dzięki ciągłemu rozwijaniu swoich produktów.

 

< Go Back