Najczęściej zadawane pytania

Więcej

Centrum kodu GPL

Uwaga: Produkty TP-Link korzystają częściowo z oprogramowania stworzonego przez strony trzecie, w tym z kodu źródłowego oprogramowania zgodnego z licencją GNU General Public Licence (“GPL“), w wersji 1/wersji 2/wersji 3 lub licencji GNU Lesser General Public License ("LGPL"). Aby korzystać z oprogramowania, musisz się zgodzić się na warunki użytkowania produktów na licencji GPL.

Aby spełnić warunki licencji GPL, firma TP-Link, jeżeli to konieczne, wysyła pocztą kody źrółowe GPL dla konkretnych oprogramowań na płycie CD do odczytu elektronicznego lub drogą mailową. Więcej informacji można uzyskać dla określonych produktów lub oprogramowań. Poprzez Centrum GPL firma TP-Link zapewnia możliwość bezpłatnego pobierania kodów źródłowych oprogramowań zgodnych z licencją GPL oraz stosowanych w produktach TP-Link.

Dostępne programy rozprowadzane są BEZ GWARANCJI; nie obejmuje ich także gwarancja PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ oraz PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU. Więcej informacji dostępnych jest na stronie GNU GPL.

Wybierz model i wersję swojego produktu TP-Link z poniższej listy, aby pobrać odpowiedni kod źródłowy. Warunki licencji GPL znajdziesz, wydrukujesz i pobierzesz tutaj.

Jeżeli uważasz, że firma TP-Link powinna dostarczyć dodatkowe pliki kodów źródłowych zgodnie z licencją GNU General Public License (GPL), skontaktuj się z nami: GPL@tp-link.com.

Więcej